Sposoby na nudę w łóżku dla każdej pary

Seks w związku pełni niezwykle istotną funkcję. Pomaga budować trwałą relację pomiędzy partnerami i wspólnie czerpać z życia jak najwięcej przyjemności. Po jakimś czasie w długoletnich związkach pojawia się jednak rutyna i monotonia. Sposobów na nudę w łóżku jest wiele. Można nie tylko spróbować seksu w nowych miejscach i wypróbować kolejne pozycje. Świetnym pomysłem na urozmaicenie miłosnych aktów, są gadżety erotyczne dla par. Ich wybór jest na rynku ogromny, a oto najlepsze zabawki erotyczne dla dorosłych, które na nowo rozpalą pożądanie obojga partnerów.

Wibratory oraz dilda

Klasyczny wibrator jest gadżetem, który powinien znaleźć się na wyposażeniu każdej pary, której brakuje nowych doznań. Poza nim dobrą propozycją dla par są również dilda. Pozwalają one na o wiele dłuższą penetracje, a niekiedy mają nawet dwa zakończenia. To gadżety, które powinny stanowić całkowitą podstawę w sypialni, dla urozmaicenia doznań. Mają one wiele form i funkcji. Przydają się zarówno w trakcie gry wstępnej, jak i podczas stosunku płciowego. Wibrator może być użyty do stymulacji waginalnej, jak i analnej.

Polecane są między innymi masażery o realistycznym kształcie albo podobne do klasycznym bulletów. Do igraszek sprawdzą się również pierścienie na penisa, język czy palce, które zakłada się na daną część ciała. Dobrą propozycją dla par są również kulki gejszy, które przypominają korale i zapewniają doskonałe doznania.

Dzięki nim możliwa jest podwójna penetracja, przez co orgazm staje się jeszcze silniejszy. Dla panów dobrą opcją jest również masażer do prostaty, który gwarantuje wiele rozkoszy, wystarczy jedynie odważyć się na jego użycie.

Opaski na oczy i kajdanki

Takie gadżety rozpalą na nowo ogień w związku. Nie powinny kojarzyć się tylko i wyłącznie z BDSM, gdyż mogą być one używane przez każdą parę, która chce dodać do swojego życia intymnego nieco pikanterii. Seks z zawiązanymi oczami rozbudza wszystkie zmysły, a odczuwane doznania stają się silniejsze. Osoba może dużo intensywniej odczuwać dotyk czy zapach. Zmysły zaczną więc szaleć. Do zakrywania oczu warto zastosować również maski. Do krepowania można użyć kajdanek czy też szarfy.

Piórka oraz miotełki

Inną ciekawą propozycją są delikatne piórka czy miotełki. Działają one poprzez rozbudzenie receptorów znajdujących się na skórze. Można się nimi drażnić z drugą połówką i stopniowo budować napięcie, tak aby doprowadzić do maksimum podniecenia. Subtelne muskanie skóry potrafi zdziałać cuda. Można zdecydować się na zakup dużego pióra pawiego czy strusia albo wybrać specjalną miotełkę. Warto połączyć te zabawki erotyczne z wibratorem, aby wzmocnić doznania.

Seksowna bielizna

Na męskie zmysły działa doskonale seksowna bielizna erotyczna, czarna czy czerwona i oczywiście koronkowa. Partnerka może do tego wykonać dla swojego mężczyzny erotyczny taniec, który jeszcze bardziej go podnieci. Każdy pan lubi co innego, jednak warto postawić zwłaszcza na pończoszki, pięknie wykrojone majtki i stanik, który doskonale podkreśla kobiece atrybuty. Do tego ciekawym pomysłem jest obcisły gorset i wysokie szpilki.

Do takiego zestawu pasują również kajdanki. Ponadto można nieco bardziej urozmaicić garderobę, sięgając po seksowne halki albo bodystocking. Mężczyźni uwielbiają także wszelkiej maści przebrania. W sprzedaży bez problemu znaleźć można strój niegrzecznej pokojówki, policjantki, stewardessy, pielęgniarki czy uczennicy, wybór jest więc ogromny. Taki seksowny strój rozpali każdego mężczyznę i skutecznie wyzbędzie się nudy z łóżkowych igraszek.